|
|
Konst Tavlor
Köp och Sälj Konst, Tavlor
Vi har samlat ihop annonser från 11 olika köp och sälj torg, satt etiketter på dom och sedan skapat en unik sida med annonser för varje etikett. Om du är intresserad av att köpa konst eller tavlor är detta sajten du skall gå till för att fynda! Glöm inte att bevaka de etiketter som intresserar dig mest!
Tavlor (säljes) - 2010-03-02 06:57:00
Till salu tavlor Bruna tavlor 2 st. Pris 15e st.
Canvas tavlor - 2010-03-07 11:33:08
Canvas tavlor 50x70 cm med New York motiv, uppspänd på tavelram.
* Madison Square Garden svart/vit
Canvas tavlor - 2010-03-07 11:33:08
Canvas tavlor 50x70 cm med New York motiv, uppspänd på tavelram.
* Madison Square Garden svart/vit
Sextonhundratalets konst - 2010-01-15 12:40:41
Sextonhundratalets konst Alla tiders konsthistoria del 9
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Sjuttonhundratalets konst - 2010-01-15 12:35:11
Sjuttonhundratalets konst Alla tiders konsthistoria del 10
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Sextonhundratalets konst - 2010-01-15 12:40:41
Sextonhundratalets konst Alla tiders konsthistoria del 9
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Romansk konst - 2010-01-15 12:21:28
Romansk konst Alla tiders konsthistoria del 5
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Romansk konst - 2010-01-15 12:21:28
Romansk konst Alla tiders konsthistoria del 5
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Sjuttonhundratalets konst - 2010-01-15 12:35:11
Sjuttonhundratalets konst Alla tiders konsthistoria del 10
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Två stora tavlor !! - 2009-10-05 11:54:50
Två stora tavlor för ett billigt pris !
Mått: 100x80 cm.
500:- för bägge eller 300:- för en .
Är i mycket bra skick-
Viss prutmån finns.
MVH.
Göran Malmberg
Två stora tavlor !! - 2009-10-05 11:54:50
Två stora tavlor för ett billigt pris !
Mått: 100x80 cm.
500:- för bägge eller 300:- för en .
Är i mycket bra skick-
Viss prutmån finns.
MVH.
Göran Malmberg
3 tavlor Lasse Åberg - 2010-02-27 01:47:47
3 fina tavlor av Lasse Åberg , reproduktioner i ram .
23,5 ggr 18,5 cm .
3 tavlor Lasse Åberg - 2010-02-27 01:47:47
3 fina tavlor av Lasse Åberg , reproduktioner i ram .
23,5 ggr 18,5 cm .
Till Barnkammaren tavlor krokar (säljes) - 2010-01-21 10:06:00
En OÖPPNAD förpackning med tavlor från IKEA 5st småtavlor . Finns inte längre i sortimentet. Pris 7e. NYA och en använd Djur-krok. Totalt 5st. Pris 5e.
Canvast tavlor - 2010-03-02 14:58:58
Canvas tavlor 50x70 cm i tre olika motiv med New York motiv.
* Madison Square Garden färg
* Madison Square Garden svart/vit
* China Town färg
* Endless Street färg
Alla är uppspända på tavelram.
Prisförslag 600 kr/st eller 2.200 kr för alla 4 st. Eventuell frakt tillkommer om ej hämtning i Göteborg.
TAVLOR - HANDGJORDA. - 2010-01-18 07:13:35
Vackra sommarblommor.
Löv från naturen.
Torkade och pressade.
29,5 X 21 cm 150:- Glasram och klips.
14 X 9 cm 75:- Trä och glasram
13 st. Stora, 16 små att välja på som är färdiga.
Finns fler som ska ramas in.
Bysantinsk konst Alla tiders konsthistoria del 4 - 2010-01-15 12:30:30
Bysantinsk konst Alla tiders konsthistoria del 4
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Bysantinsk konst Alla tiders konsthistoria del 4 - 2010-01-15 12:30:30
Bysantinsk konst Alla tiders konsthistoria del 4
Limhäftad 8:o 176 s. + biografier. Större delen består av vackra illustrationer av konstnärer från tiden. Rabén & Sjögren 1965 Gott skick
Lindvalls tavlor (säljes) - 2010-03-07 01:15:00
Lindvalls tavlor som i bilderna, målat med blandteknik. Pris 90,00 st
TAVLOR (säljes) - 2010-01-04 07:18:03
2 st. Tavlor Större 62x112 25 euro Mindre 47x59 15 euro
|
|
Tags: konståkningsskridskor sälj konst gratis annonser arthur heickell sång och tavlor bokmärke antikt tavlor till salu tavlor canvas säljes tavlor häst handarbete till salu textila tavlor mer...
|
|
Annonsera Gratis!
Bevaka denna sida!
Om du vill bli uppdaterad när nya annonser dyker upp på denna sida så klicka på knappen nedan, fyll i din emailadress och klicka på get updates:
Subscribe to updates
Lägg bokmärke/Dela denna sida!
Klicka på knappen nedan för att lägga ett bokmärke eller dela denna sida med ditt favoritverktyg för detta:
|